kvalitni-koupelny.cz

kvalitni-koupelny.cz
0ks - 0Kč

zobrazit košík konec levá
zákazník

Uživatel:

Heslo:


   registrace

!!! ztráta hesla !!!
konec levá
kvalitni-koupelny.cz
konec levá
kvalitni-koupelny.cz

LACHIM e-shop s.r.o.

IČO: 28568184

Provozovna: Zámecká 800, 757 01 Valašské Meziříčí

E-mail: e-shop@lachim.cz

Mobil: +420 737 249 207

(v pracovní dny od 8:00 do 19:00)

konec levá

Vady a záruka


V případě, že si objednáte zboží bez autorizované montáže, bude Vám zasláno dopravní služnou PPL nebo TOPTRANS. Jestliže v takovém případě zásilka jeví jakékoli známky poškození (balík je špinavý, obouchaný, protržený obal, chrastí, ...) vyžadujte kontrolu obsahu zásilky a v případě, že ji převezmete, uveďte tyto skutečnosti do předávacího protokolu.

Záruka se nevztahuje na:


Postup reklamace

Záruční doba platí ode dne předání zboží kupujícímu. Zboží u kterého je vyžadována odborná instalace - autorizovaná montáž, je kupující povinen tuto odbornou instalaci zajistit. V případě, že tak neučiní, nebude reklamace uznána. Ihned po zjištění jakékoli závady na zboží, kterou chcete reklamovat, nás o tomto neprodleně informujte na naše telefony a e-maily viz. kontakty. My se k reklamaci vyjádříme co nejdříve. Standardní uplatnění reklamace je v místě sídla naší firmy. Pokud nebude telefonicky nebo emailem dohodnuto jinak, tak reklamace uplatňujte na adrese naší firmy.

Písemné oznámení o zjištěných závadách uplatňuje kupující na e-mailové adrese: reklamace@lachim.cz Oznámení o závadách musí obsahovat: jméno kupujícího, adresu, telefonní číslo, číslo objednávky, podrobný popis závady a návrh na řešení vzniklé situace. Ve všech případech je třeba předložit kopii faktury a doklad o zaplacení a dodání zboží, jehož vady jsou reklamovány.

 

Záruční a pozáruční servis

Síla naší společnosti je, mimo jiné, v záručním i pozáručním servisu, který svým zákazníkům poskytuje. Pro některé značky poskytujeme výrobcům velmi kvalitní záruční i pozáruční servis v rámci regionu Morava.

 

Copyright © kvalitni-koupelny.cz, Created by AVT design - tvorba webových stránek | Mapa stránek

kvalitnikoupelna.cz |  LACHIM spol.s r.o. podporuje:  Skauti | Oldskauti | Dobře utajené písně | Žamboši | Dětské bezbariérové centrum Březiny